Agloco Viewbarı İndirme İşlemi, Agloco Viewbarı Nasıl Kuracağız,

İnternnete para kazanma yolu olarak Aglocoyu ilk kez kez duyuyorsanız ve daha detaylı bilgi sahip olmak için önce bu yazımızı okuyun. Üye olduktan onra aşağıdaki işlemleri yapacaksınız.

 

Aglocoya Üye Ol

 

Sonunda Agloco' dan beklenen mail bana geldi arkadaşlar(siz de üye olurken kullandığınız maillerinizi kontrol edin). Üye olduğunuz maile artık Viewbarı indirebileceğinize dair bir mail atıyorlar. Neler yapacağınız adım adım anlatacağım.

 

Gelen Mail aşağıdaki gibi.

_____________________________

AGLOCO.com Service

 

Dear Member,

We are pleased to report that your AGLOCO Viewbar has been released and is ready for you to download now. Since you signed up with AGLOCO, our community has continued to grow even larger, stronger, and more active. With the Viewbar software, we are excited for each Member of the AGLOCO community to begin earning their share of the wealth generated on the Internet.

Here is how to download and launch your Viewbar:

1. Go to the AGLOCO website at
https://www.agloco.com/c/portal/login
and login to get to your Member Account page. There is now a “Download the Viewbar” button on that page.
2. Simply click the Viewbar download button and follow the download directions. Please click “Run” when offered to Run, Save or Cancel.
3. You will need to enter your Account ID# (or email address) and your AGLOCO account password to activate your Viewbar.
4. After you download the Viewbar, you can launch it for first time by going to your Windows Start Menu and clicking on the AGLOCO Viewbar Icon.

If too many Members are downloading at the same time you may not be able to get immediate access to the Viewbar (a “timed-out” or “no access” page may appear). If this happens, please try again after a short while. If you have a Norton firewall you may be asked to allow access to “viewbar.exe” and “update.exe” (please check “Permit Access Always” for proper installation of the Viewbar).

The Viewbar is currently available for Windows 2000, Windows XP, and Windows Vista and will work with IE (Internet Explorer) or Firefox browsers. When ads start to appear on your Viewbar, please be aware that the Viewbar ad targeting system will not be fully active at first (this will not impact your accumulation of AGLOCO hours).

If you encounter any problems during the download process, please send your questions to <******>
help@agloco.com
so that we can assist you.

Dan Jorgensen
Member Coordinator 
 _____________________

 

Türkçe olarak özetle şunu söylüyor. Artık viewbarı indirebilir, bilgisyarınızda çalıştırabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bundan sonra yapacaklarınız adım adım aşağıda resimleriyle anlatıyorum.

 

Öncelikle, eğer mail size gelmiş ise, Agloco' nun ana sayfasındaki kullanıcı adı ve şifre yazan yere kendi bilgilerinizi yazarak giriş yapınız.

 

İlk açılan pencerede aşağıdaki gibi bir "Download Viewbar" yazan düğme çıkacak. Bu düğmeye tıklayın.

 

 

Karşınıza Agloco' nun size kurallarını belirten maddeleri çıkacak. Burada benim dikkatimi çeken iki madde vardı sizlerle de paylaşayım. Bunları isterseniz bir de siz okuyun. Kurallar uygunsa(ki bana uygundu / standart kurallar) "Accept" yazan düğmeye tıklayın.

 

 

 

Bir maddede 18 yaş altı üyelik için Ebevyn Formu doldurulması gerekiyormuş. Yani ailenin izni olduğuna dair bir form. O form da Agloco' nun sitesinde zaten var.

 

Diğer madde de Viewbarı çalıştırıp internette gezerken süremizi hesaplayacaktı. Bu süreyi hesaplarken chat sayflarında, interaktif oyun sayflarında oyun oynarken falan zamanı saymayacakmış. Zaten şimdilik ayda toplam 5 saat idi onu da zaten çok rahat doldururuz. Önemli bir madde değil ama aklınızda bulunsun.

 

Ayrıca Agloco kendide de "Viewbarı istediğiniz zaman kapatabilirsiniz" diyor. Yani, özellikle banka işlemleri, mail okuma gibi şifreli işlemlerinizde bence Viewbarı kapatıp öyle işleminizi yapın, sonra yine çalıştırırsınız.

 

Anlaşma Maddelerini okuduktan ve "Accept" düğmesine tıkladıktan sonra Viewbar' ı biligisyarınıza kurmanızı sağlayacak olan programı indermeye başlıyorsunuz. Karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere çıkacak. Programı nereye kaydedeceğinizi soran bir pencere. Viewbarı' ı istediğiniz bir yere kaydedin(mesela masaüstüne olabilir).

 

 

Kaydetme işleminden sonra da, kaydettiğiniz yerde  aşağıdaki gibi bir dosya göreceksiniz. O dosyayı çalıştırın. Size Viewbarı kurmanızı sağlayacak.

 

 

Kurulum aşamasında Önce "I Agree", sonra "Install" ve diğer tüm adımları "Next" diyerek geçin. En sonunda Finish düğmesine basarak yüklemeyi bitirin. Yükleme bittikten sonra Agloco kullanıcı adı ve şifrenizi soran aşağıdaki pencere çıkacak ve siz de buraya bilgileriniz girerek, internette gezmeye başlayın. Sonra gelsin paralar :)

 

 

Agloco Viewbar çalışınca kendisini bilgisayarın olduğu sağ tarafa da atıyor. Çıkmak için üzerinde sağ tış ve Qiut diye Aglocoyu anlık olarak kapatabilirsiniz. Tekrardan çalıştırmak içinde aşağıdaki gibi yolda kendisini hazır bulacaksınız.

 

 

Umarım bu bilgiler yardımcı olur. Unutmayın siz para kazanmak için bunları yapmalısınız ve ayrıca da üye yaptığınız kişiler sayesinde de para kazanmak için onlara da bu işlemleri yaptırmalısınız.

 

Şimdilik kolay gelsin, bol bol kazanırız umarım.

 

 

Aglocoya Üye Ol

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !